• Toimetame Sinu pakid turvaliselt pakiautomaadiga
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Küsimuste puhul kirjuta julgelt info@nirgiwabrik.ee

Kudumispisiku sain külge juba lapsena. Seda tänu oma emale, kes on suurepärane kuduja ja mulle sel alal alati suurimaks eeskujuks. Tänaseks on kudumine kujunenud minu üheks suurimaks kireks, näpud aina sügelevad ja peas tiirleb hulgaliselt uusi ideid, mida nii väga sooviksin realiseerida.

Kuna ma ise ei jõudnud kõiki kudumeid kanda, mida kududa soovisin, siis alustasin juba kooliajal kudumist sõpradele ja tuttavatele. Niimoodi see jätkus kuni sõbranna tegi ettepaneku kudumeid Instagrammis jagama hakata, äkki keegi huvitub. Ja huvituski! Nii see lumepall veerema hakkas ja sellest ajast peale olen regulaarselt tegelenud NirgiWabrikuga aastast 2016.

Olen abikaasa ja kahe imearmsa tütre ema, kelle kõrvalt üritan võimalikel vabadel hetkedel kududa. NirgiWabriku tooted valmivad tellimise peale, seega loodan mõistvale suhtumisele ooteaegade suhtes. 

Kodulehel on välja toodud peamised tooted ja populaarsemad värvivalikud. Kui soovite teisi värve või muuta mõne toote detaili, siis kirjutage julgelt nirgiwabrik@gmail.com ja teeme Teile just sobiva toote!

NirgiWabriku valitud tooteid saate osta Tallinnas Les Petites't (Telliskivi 60a), Tobias & Ida poest Viimsi Äritares (Paadi tee 3) ning Kuressaares Nola stuudiopoes (Tallinna 25) ja Spa Hotel Rüütlist (Pargi 2).